صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
پیشنهاد سردبیر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

انویدیا عرضه GTX ۱۶۳۰ و خانواده RTX ۴۰۰۰ را به تأخیر انداخته است

منبعی غیررسمی ادعا می‌کند انویدیا تاریخ رونمایی و عرضه‌ی GTX ۱۶۳۰ را تا مدتی نامعلوم به تأخیر انداخته است. این منبع همچنین از تأخیر یک‌ماهه در عرضه‌ی کارت‌های گرافیک RTX ۴۰۰۰ خبر می‌دهد.

انویدیا قصد داشت در روزهای آینده به‌صورت رسمی از کارت گرافیک GTX 1630 پرده‌برداری کند، اما ظاهراً این شرکت اخیراً تغییراتی در برنامه‌هایش اعمال کرده است. به ادعای منابع ویدیوکاردز، انویدیا نامه‌ای برای شرکای تجاری‌اش ارسال کرده و گفته تاریخ عرضه‌ی GTX 1630 بعداً اعلام خواهد شد. گفته می‌شود انویدیا در تأمین یک‌سری قطعات با مشکل مواجه شده است.

شایعه‌ها می‌گویند انویدیا حدوداً دو هفته پیش کیت GTX 1630 را دردسترس شرکای تجاری‌اش قرار داده و اولین کارت‌های گرافیک مبتنی‌بر این کیت تولید شده‌اند و مراحل آزمایشی را می‌گذرانند. همچنین طراحی نهایی محصول مشخص و تأیید شده است. شرکای انویدیا اکنون منتظر اعلام تاریخ عرضه‌ی محصول هستند.

افزون‌بر تأخیر در عرضه‌ی GTX 1630، ویدیوکاردز می‌نویسد تاریخ عرضه‌ی کارت‌های گرافیک مورد انتظار سری RTX 4000 به مدت یک‌ ماه به تأخیر افتاده است. به‌طور مشخص‌تر گفته می‌شود انویدیا قصد دارد کارت گرافیک RTX 4090 را در ماه سپتامبر (شهریور و مهر)، کارت گرافیک RTX 4080 را در ماه اکتبر (مهر و آبان) و کارت گرافیک RTX 4070 را در ماه نوامبر (آبان و آذر) دردسترس مشتریان قرار دهد. البته تأخیر در تاریخ عرضه ممکن است تأثیری روی رونمایی قریب‌الوقوع این کارت‌های گرافیک نگذارد.

در نظر داشته باشید وضعیت بازار GPU به سرعت در حال تغییر است و حتی اطلاعات اعلام‌شده در این مقاله ممکن است در هفته‌های آینده بی‌اعتبار باشد. بنابراین تا زمانی که انویدیا به‌صورت رسمی اعلام نکند، به تمامی اخبار مرتبط به RTX 4000 به‌عنوان شایعه نگاه کنید.

 

منبع: زومیت

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۸۴۸۱
تاریخ: ۱۴۰۱/۳/۲۸     ساعت: ۱۰ : ۴۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: وبگردی       زیرسرویس: وبگردی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۴۰۲ جمعه ۴ اسفند
  • ١٣ شعبان ١٤٤٥
  • Feb 23 2024