صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
محله خبر
پیشنهاد سردبیر
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

انتظار مجری تلویزیون از مدیران صداوسیما

اسماعیل آذر باور دارد تیم جوان کنونی که مدیریت صداوسیما را برعهده دارند باید با بهترین رویه‌های موجودِ عملی و نظری در تعالی اهداف خود توفیقات درستی حاصل کنند.

اسماعیل آذر، مجری و کارشناس برنامه‌های ادبی تلویزیون، از تغییرات مدیریتی در تلویزیون و حرکت صدا و سیما به سمت جوانگرایی، ابراز امیدواری کرد.

او درباره تغییرات اخیر مدیریتی در تلویزیون و جوانگرایی در سازمان صدا و سیما، گفت: «طبیعی است که ذهن جوان برناتر است و با وسعت بیشتر و توان فزون‌تری می‌تواند امور را به جلو ببرد.»

او در عین حال تاکید کرد: «البته تجربه پیران در هیچ جای جهان نباید فراموش شود. باید این تجربه‌ها به طور منطقی و نظام‌مند به نسل‌های بعدی انتقال یابد.»

او با بیان اینکه برای صحبت دقیق‌تر درباره معاون و مدیران جدید تلویزیون باید چند صباحی از دوران مدیریتشان بگذرد، درباره انتظاراتش گفت: «ما از تیم جوان کنونی انتظار داریم که مدیریت صداوسیما را با بهترین رویه‌های موجودِ عملی و نظری به یاری خداوند پیش ببرند و بتوانند در تعالی اهداف خود توفیقات درستی حاصل کنند. در این زمینه مردم ایران و سلایق مختلف باید مورد توجه قرار بگیرد. سریال ها و یا موارد دیگری که خلق می‌شود باید با ذائقه ایرانی و اسلامی قابلیت انطباق داشته باشد. انتظار می‌رود در زبان فارسی رشد فربه‌ تری داشته باشند.»

آذر در پایان گفت: «در مجموع من به سهم خود، امیدواری فراوانی دارم که ان شاءالله گروه کنونی سرفرازانه امور صداوسیمای جمهوری اسلامی ایران را پیش ببرند.»

 

منبع: خبرآنلاین

شناسنامه


کدخبر: ۲۵۸۴۷۹
تاریخ: ۱۴۰۱/۳/۲۸     ساعت: ۱۰ : ۴۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: وبگردی       زیرسرویس: وبگردی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۴۰۲ جمعه ۴ اسفند
  • ١٣ شعبان ١٤٤٥
  • Feb 23 2024